Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálja, hogyan gondoskodunk adatai védelméről.

Állásajánlatok

Cégünk alaptevékenysége 2003. óta épületgépészeti kivitelezés és tervezés, valamint  fűtés- és szellőzéstechnika területén egyedi gyártás és kereskedelem .  Az elmúlt évek dinamikus fejlődésének eredményeként  állandó  kivitelezői csapattal és tapasztalt műszaki előkészítői háttérrel végezzük munkánkat.  Ennek további  megerősítéséhez  keressük  megfelelő munkatársunkat

Épületgépész mérnök munkakörbe

A munka leírása

  • az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése az építésvezetővel, ajánlatkészítővel, logisztikával
  • szükség esetén a részletes kiviteli tervek elkészítése, a tervezés irányítása, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki elbírálása, új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése
  • műszaki tárgyalások irányítása, levezetése
  • szerződések és megrendelések előkészítése
  • a műszaki tartalom, kiviteli tervdokumentáció szakhatóságnál engedélyeztetése
  • napi kapcsolattartás a megrendelő műszaki szakemberével, építésvezetővel
  • a megvalósuló, megvalósult rendszerek folyamatos dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítése

Elvárások a pályázóval szemben

  • felsőfokú szakirányú (épületgépész mérnöki) végzettség
  • épületgépészeti  kivitelezésben  szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • kimagasló kommunikációs és tárgyalókészség
  • fejlett szervezőkészség, képesség összetett feladatok koordinálására, átlátására
  • határozott, dinamikus, igényes és önálló munkavégzésre képes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Egyéb információk

  • munkavégzés helye: Miskolc
  • munkakezdés: egyeztetés alapján
  • foglalkoztatás típusa: alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben

Várjuk  mindazok jelentkezését, akik választott szakmájukban látják tehetségük és képességeik továbbfejlődését.

Pályázni az gepeszet.munka@gmail.com e-mail címen önéletrajz és motivációs levél megküldésével lehet.

VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ és TECHNOLÓGIAI CSŐSZERELŐ KIVITELEZŐ munkakörbe

Épületgépész kivitelezői csapatunkba azonnali kezdéssel keresünk gyakorlott szakmunkásokat víz-, gáz-, fűtésszerelő, csőszerelő végzettséggel.

Jelentkezésüket várjuk e-mailben: gepeszet.munka@gmail.com címen.

PÁLYÁZATOK

ÚJDONSÁGAINK

Módosítva: 2014.07.16
Új termékünk bevezetése az épületgépészet piacára
Idén a sugárzófűtések területén újdonsággal szolgálunk partnereinknek.
» tovább

KAPCSOLAT

  Az Ön neve:

  E-mail címe:

  Üzenete:

Megismertem és elfogadom az
Adatvédelmi Tájékoztatót

PARTNEREINK

ENERGO-TREND Kft. | 3527 Miskolc, Vágóhíd u. 14.; Tel.:46/505-644, Fax:46/ 382-785